Naujienų arhyvas

2012-12-13

Gruodžio 8d. 2b klasės mokinė Radvilė Valatkaitė dalyvavo pasakojimo konkurse "Tai nutiko muziejuje arba ne..." Kauno Vaikų literatūros muziejuje. Radvilė buvo apdovanota padėka už dalyvavimą konkurse  ir pasakojimo konkurso nugalėtojios diplomu. Mokinę paruošė mokytoja metodininkė Audronė Misiukonienė.


2012-12-13

2b klasės mokiniai ir mokytoja Audronė Misiukonienė buvo apdovanoti Lietuvos apeliacinio teismo padėka už dalyvavimą I-IV klasių mokinių piešinių konkurse "Piešiu teismą ir teisėją", skirtą Lietuvos konstitucijos 20-mečiui paminėti.


2012-12-12

Gruodžio pradžioje 3 b klasėje vyko edukacija "Rytoj aš būsiu audėjėlė". Mokiniams Kauno tautinės kultūros centro darbuotoja Odeta ne tik parodė skaidres, paaiškino, kodėl senovėje tai buvo svarbus užsiėmimas, bet ir patys audėme įvairius kilimėlius. Vaikams buvo labai smagu ir džiaugėmės gautais rezultatais.  Kai pavargome, tai šokome ir žaidėme lietuvių liaudies žaidimus.


2012-12-11

Gruodžio 3-7 d. progimnazijoje vyko antikorupcinių renginių savaitė: klasių valandėlės bei  plakatų paroda antikorupcijos temomis. Gruodžio 7d., penktadienį, 7-8 kl. atstovai su klasės vadovėmis J. Amalaite ir L. Gudomskiene dalyvavo akcijoje - eisenoje Laisvės alėjoje.


2012-12-03

Lapkričio 28 dieną į projekto „Piešiame kompiuteriu 5“, kurį organizavo mokytoja metodininkė V. Garnionienė,  dalyvių apdovanojimo šventę atkurnėjo jaunieji piešimo kompiuteriu ekspertai iš 18 Kauno miesto mokyklų!  Pagerbti mokiniai, kurie kompiuterį naudoja ne tik žaidimams, bet ir geba piešti – jie iliustravo matematikos sąvokas bei lietuvių k. mokymosi taisykles. Projekto dalyvius sveikino Švietimo ir ugdymo skyriaus vyr. specialistė D. Tindžiulienė, progimnazijos direktorius R. Janauskas, geriausi mokyklos dainininkai bei aktoriai.   Renginio metu, kol suaugę svečiai vaišinosi kava, piešimo kompiuteriu ekspertai  suliejo savo kūrybines mintis į bendrą  darbą, piešdami interaktyvioje lentoje. Visi projekto dalyviai (mūsų mokyklai atstovavo 4b klasės mokinė Ž. Lipskytė) buvo apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis ir puikia šventine nuotaika!

Pasigėrėti darbų paroda ir išvysti daugiau šventės akimirkų galite  internetinėje svetainėje pradinukai.lt.


2012-11-29

SVEIKINAME !

Sveikiname mūsų progimnazijos 2b klasės mokinę Radvilę Valatkaitę, kuri buvo apdovanota atminimo medaliu ir 2012 metų tarptautinio matematikos konkurso "Kengūra" 3 vietos lauretės padėka bei mokytoją metodininkę Audronę Misiukonienę, kuri buvo apdovanota padėka už puikų mokinių parengimą 2012 metų tarptautiniam matematikos konkursui "Kengūra".  Lapkričio 27d. Kauno rotušėje gabių vaikų ir jų mokytojų pagerbimo šventėje padėkas  įteikė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.


 2012-11-22

Žinodami, kad lapkričio 23d. yra Lietuvos kariuomenės diena, mes lankėmės  Lietuvos kariuomenės mokykloje. Sužinojome apie kareivišką gyvenimą, jų veiklą, sportavome ir mokėmės savigynos veiksmų, domėjomės įvairiais ginklais. Mes turėjome daug ir gerų emocijų.


2012-11-17

AKCIJA "SKIRTINGI, BET LYGŪS"

Lapkričio 12 – 16 d. mūsų mokykloje vyko akcija „Skirtingi, bet lygūs“, skirta Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Akciją organizavo socialinė pedagogė N. Zaiceva bei informatikos mokytojas A. Austynas.

Akcijos metu mokiniai aiškinosi žodžio „tolerancija“ reikšmę, diskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kūrė „Tolerancijos skėčius“. Vienų klasių mokiniai piešė „skėčių“ plakatus tolerancijos tema, kiti - dekoravo tikrus skėčius. 7b klasės mokiniai dalyvavo informatikos mokytojo organizuotame kompiuterinių piešinių konkurse „Pasaulis priklauso visiems“. Lapkričio 16 d. mokyklos fojė buvo demonstruojama prezentacija „Išskleiskime tolerancijos skėtį“.

Dalyvavimas akcijojedar kartą priminė, jog iš esmės tolerancija – tai leidimas žmogui būti savimi. Nesistenkime skaičiuoti kitų ydų, juoktis iš likimo posūkių. Nenusigręžkime. Toleruokime. Padėkime. Nebūkime abejingi.


 2012-11-14

Kauno Žaliakalnio bibliotekoje (savanorių pr. 56) vyksta mūsų mokyklos, 4b kl. mokinių tapybos darbų paroda ,,Rudes simfonija"(darbai bus eksponuojami iki lapkričio 30d.). Parodą organizavo mokytoja Jolita Sakalauskienė.

KVIEČIAME APSILANKYTI.


2012-11-13

Grįžę po atostogų 1A klasės mokiniai ir jų mokytoja Vilma Garnionienė nusprendė klasėje įkurti Vitaminijos respubliką. Drauge su namiškiais gamino jos gyventojus, kalbėjo apie sveiką gyvenseną, o penktadienį  ištarę burtažodį ir patys persikraustė į Vitaminijos šalį! Tapę vaisiais ir daržovėmis šoko, dainavo, iškėlė Vitaminijos vėliavą, kovojo su piktuoju Nitratu, o alkio kirminą numarino pačių pagamintomis Vitaminijos salotomis! 1A pirmokėliai bus sveiki visus metus! Daugiau akimirkų galite pasižiūrėtiwww.pradinukai.lt.


2012-11-02

Spalio 24d. 3b klasės mokiniai su džiaugsmu vaidino "Coliukę" pagal H. K. Anderseno to paties pavadinimo pasaką, spektaklį režisavo mokytoja J.Straukienė.


2012-10-30

Spalio 24 d. progimnazijoje vyko teisinių žinių viktorina konkursas 7-8 klasių mokiniams „Mano teisės, pareigos ir atsakomybė“. Renginį organizavo socialinė pedagogė Nijole Zaiceva bei istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė.

Konkurso metu penkios mokinių komandos pademonstravo geras teorines žinias, puikai susidorojo su praktinėmis užduotimis, suvaidino situacijas iš paauglių gyvenimo, pristatė plakatus „Esu atsakingas“. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais. Absoliučiu nugalėtoju konkurse vertinimo komisija pripažino 7c klasės komandą „VTP žinovai“. Sveikiname konkurso dalyvius ir jiems padėjusius pasiruošti klasių vadovus.


2012-10-17

Penktų klasių mokiniai su istorijos mokytoja D. Sinkevičiene rugsėjo 26 d. dalyvavo   Vilkaviškio krašto muziejaus edukacinėje  pamokoje „To sviestelio gardumas“. Tai praktinė pažintinė programa apie sviesto gaminimą ir jo kelią iki stalo.  Pamokos pabaigoje mokiniai  ragavo naminės duonos su pačių sumuštu sviestu. Filmuotą medžiagą iš edukacinės programos galite peržiūrėti internete: << Spauskite čia >>


2012-10-10

Rudenėliui įsibėgėjus atkeliauja ir puiki šventė - Mokytojų diena. Ta proga mokykloje įvyko koncertas, kurio metu mokiniai padovanojo mokytojams nuostabių akimirkų. DĖKOJAME JIEMS!!!


2012-10-09

3a, 3b ir 4b klasės mokiniai ir jų mokytojos Rima Dėdynienė, Edita Ružinskienė bei Jolita Sakalauskienė keliavo po Trakų apylinkes, klaidžiojo kukurūzų labirinte, leidosi į Velnio daubą, Spindžiaus miške pabuvojo ,,Velnio daubos seserimi" vadinamoje vietoje, kopė į ,,Lepelionių piliakalnį", kitaip Napoleono kepure vadinamą, prisikvėpavo gryno miškų oro ir tiesiog puikiai praleido laiką gamtoje.


2012-10-09

4b kl. mok. Jolita Sakalauskienė su savo mokiniais spalio 08d. lankėsi ,,Miegančių dramblių" klube, kur turėjo puikią progą palaipioti sienomis, išlieti neišsenkančią energiją ir tiesiog gerai praleisti laiką.


2012-10-07

Spalio 1 - 4 dienomis mūsų mokykloje vyko projektas pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti,,Rūpinkitės ir globokit". Projekto metu pradinių klasių mokiniai diskutavo gyvūnų globos temomis, piešė savo augintinius, kūrė eilėraščius ir rašė laiškus beglobiui gyvūnui. Buvo suorganizuota mokinių darbelių parodėlė, o spalio 4 dieną įvyko ir pačių augintinių paroda mokyklos foje. Projektą organizavo mokytojosJolita Sakalauskienė ir Rima Dėdynienė.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS DALYVAVUSIEMS.


2012-10-02

Rugsėjo 27d. mokykloje vyko 3 - 4 klasių sporto renginys ,,Augu sveikas". Mokiniai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse, dalyvavo kvadrato varžybose.  Renginį organizavo mokytojos R. Dėdynienė, E. Ružinskienė, A. Maslauskienė, J. Sakalauskienė ir kūno kultūros mokytojas A. Rancevas.


2012-10-02

09 27 dieną Kauno moksleivių aplinkotyros centre 3b klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių šventėje "Sveikos mitybos labirintas". Mokytojos Edita Ružinskienė ir Irena Straukienė ruošė linksmą prisistatymą, šokį, o technologijų mokytoja Jelena Comic padėjo gaminant morkų saldainius. Mes visi linksmai įveikėme įdomias užduotis, o svarbiausia dalinomės sveikuoliškais receptais ir ragavome įvairaus maisto. Buvo linksma, o ir laikas prabėgo labai greitai.


2012-10-01

Rugsėjo 19d. antrųjų klasių mokiniai lankėsi P.Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje. Susipažino su muzikos instrumentais, kai kuriais pabandė groti. Apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas.


 SVEIKINAME !

Sveikiname mūsų progimnazijos istorijos mokytoją metodininkę Daivą Sinkevičienę, kuri buvo apdovanota padėkos raštu už puikius pasiekimus istorijos ir pilietinio ugdymo srityje Kauno mieste. Rugsėjo 17d. istorijos mokytojų pasitarime Kauno karininkų  ramovėje padėką mokytojai įteikė LR Seimo narė  Vincė Vaidevutė Margevičienė.


2012-09-18

Rugsėjo 14 dieną 3b klasės mokiniai ir mokytoja  nusprendė gaminti sumuštinius. Puošėme stalus, kūrėme šūkius. Sužinojome sumuštinių atsiradimo istorijas. Smagiausia buvo viską suvalgyti. Dvi valandos prabėgo labai greitai ir vaikams suteikė daug gražių akimirkų.


2012-09-05

Rugsėjo 1-sios šventė Žaliakalnio progimnazijoje prasidėjo skardžiu varpeliu, ir nedrąsūs bei susijaudinę pirmokėliai, lydimi aštuntokų iškilmingai pražingsniavo garbės ratu. Pirmą kartą mokyklos istorijoje buvo įnešta ir nauja progimnazijos vėliava, plazdėjusi šalia Lietuvos, Europos ir Kauno vėliavų. O visas progimnazijos kiemas pražydo margaspalviais gėlių žiedais mokinių rankose ir šypsenomis mokytojų ir tėvų veiduose- rugsėjo pirmoji ir vėl paskelbė naują pradžią, lūkesčius ir viltis.

Šiais metais Žaliakalnio progimnazijos bendruomenę sveikino daug garbingų svečių: Krašto apsaugos ministrė, LR Seimo narė Rasa Juknevičienė, Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios klebonas monsinjoras Vytautas Grigaravičius, Žaliakalnio seniūnijos seniūnas Bronius Girdauskas. Progimnazijos direktorius pasidžiaugė, kad  progimnaziją papildė nemažai moksleivių iš kitų miesto  mokyklų bei susirinko gausus pirmokėlių būrys. Monsinjoras V. Grigaravičius iškilmingai pašventino progimnazijos vėliavą ir visi sugiedojo progimnazijos himną.

Mokslo metai prasidėjo! Sėkmės!


2012 04 14

3b klasės mokinės Odeta Davidavičiūtė ir Monika Obelenytė dalyvavo specialiųjų poreikių meninės saviraiškos konkurse „TAU GEGUŽIO ŽIEDĄ DOVANOJU“. Mergaitės šiame konkurse dalyvauja jau antrą kartą. Mokines paruošė pradinių  klasių vyr. mokytoja Jolita Sakalauskienė bei logopedė Valentina Kalėdienė. 


2012 05 14

Sveikiname 7a klasės mokinę Juliją Pacauskaitę tarptautiniame internetiniame (online) lietuvių kalbos konkurse ,,Gintaro kelias 2011-2012“ užėmusią 6-ąją vietą ir ją ruošusią lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Jolantą Palilionienę.


Už viską Tau dėkojam, Mama,

Tu mūsų laimė, džiaugsmas ir viltis.

Kai tu drauge, mums visad būna gera,

Ir niekad nebaisi jokia lemtis.

Gegužės 4 d. mokykloje vyko koncertas, skirtas  Motinos dienai. Progimnazijos mokiniai skaitė savo sukurtus eilėraščius ir laiškus mamoms, vaidino, šoko, dainavo, stengėsi padovanoti savo mamoms šypseną ir dar kartelį pasakyti „Mylimos mamos, jūs visada esate ir liksite mums labai svarbios.“


2012 05 08

Kauno Žaliakalnio progimnazijos 8b klasės mokiniai su  lietuvių kalbos vyr. mokytoja Gražina Veličkiene lankėsi J.Grušo memorialiniame muziejuje, kuriame vyko susitikimas su Kauno kamerinio teatro aktore Kristina Kazakevičiūte ir jos mokine Marija Chebopaševaite.


2012 05 07

Sveikiname Kalbų Kengūros nugalėtojus:

Lietuvių kalba

Auksinės Kengūros diplomus laimėjo: VILTĖ BOGATYRIOVAITĖ, URTĖ JURALEVIČIŪTĖ, MILDA ŠVĖGŽDAITĖ, UGNĖ URBANSKAITĖ, KAROLINA SURVILAITĖ, VIKTORIJA POCIŪTĖ, KRISTINA SAVICKAITĖ, KAROLINA VENCKŪNAITĖ, GINTARĖ VILKAUSKAITĖ, DAINIUS SAKALAUSKAS, KAMILĖ RIAUBAITĖ, UGNĖ PALILIONYTĖ, JULIJA PACAUSKAITĖ .

Sidabrinės Kengūros diplomus laimėjo: KAROLINA ŠUKYTĖ, SKIRMANTAS NAVICKAS, GRETA ŠUKUTYTĖ.

Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo AUŠRINĖ GUTAUSKAITĖ.

Anglų kalba

Auksinės Kengūros diplomus laimėjo: JUSTINAS SAMOŠKA, ARIELĖ UGNĖ TARASEVIČIŪTĖ, ERIKAS SIJENKO, SIMONA ŽUKAITĖ, JUOZAS SKUČAS, MATAS ASAČIOVAS, DANIELA NATALE,  IVAS DRUNGILAS, SAULIUS JUODIŠIUS,  LIEPA GORINAITĖ, MAŽVYDAS JANUŠKEVIČIUS, ANDRIUS KAUPAS, GABIJA GASIŪNAITĖ.

Sidabrinės Kengūros diplomus laimėjo: SKIRMANTAS NAVICKAS, GINTARĖ VILKAUSKAITĖ, ANTANAS JANKŪNAS, ORESTAS FRIDMANAS, ANDRIUS STRIŪNA.

Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo JULIUS SAMOŠKA.

Rusų kalba

Auksinės Kengūros diplomą laimėjo JULIUS NAVICKAS. 


Sveikiname 8 klasių mokinių komandą: Skirmantą Navicką, Rugilę Žukaitę, Viktoriją Pociūtę, Laimį Dumbliauską, Augustą Lapūną 2012-04-26 tiksliųjų ir gamtos mokslų viktorinoje "Kas? Kur? Kada?" kuri vyko Kauno J. Jablonskio gimnazijoje laimėjus III vietą.  


PROJEKTAS "PADĖK BEGLOBIUI KETURKOJUI"

Balandžio 20 d. mūsų mokykloje vyko baigiamasis projekto „Padėk beglobiui keturkojui”, inicijuoto socialinės pedagogės Nijolės Zaicevos ir technologijos mokytojos Jelenos Comik, renginys. Projekto „Padėk beglobiui keturkojui” tikslas – atkreipti visuomenės, mokyklos bendruomenės dėmesį į didėjantį beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje, ugdyti atsakingą vaikų, jų tėvelių požiūrį į gyvūnus, įsitraukti į pagalbą beglobiams gyvūnams.

Renginio metu mokyklos fojė vyko mokinių pagamintų kilimėlių, pagalvėlių, paklotėlių, guoliukų, skirtų bedlobiams gyvūnėliams, paroda. Šalia – mokinių suneštas maistas, priemonės, reikalingos gyvūnų priežiūrai.

Renginyje apsilankę VšĮ “Penkta koja” savanoriai papasakojo mokiniams apie šios organizacijos veiklą, apie tai, kaip vyksta gyvūnų gelbėjimo ir dovanojimo procesas, aptarė svarbų atsakomybės už namie laikomus ir beglobius gyvūnus klausimą.

Renginio metu mokiniai kūrė socialinius plakatus apie žmogaus atsakomybę už gyvūnus, piešė savo augintinius, varžėsi karpinių ir eilėraščių konkursuose.

Didelį mokinių susidomėjimą sukėlė atvykęs į svečius buvęs beglobis šuniukas Rička. Jis pademonstravo, kokie ištikimi, mieli, draugiški gali būti beglobiai gyvūnai, kaip jie sugeba vertinti žmogaus meilę, rūpestingumą. Tai labai sujaudino mokinius bei pedagogus, parodė, kokia prasminga yra pagalba gyvūnams, kiek daug visi galime nuveikti tam, kad nuskriausti gyvūnėliai nebūtų naikinami, o sulauktų pagalbos, atrastų mylinčius šeimininkus ir naujus namus. 


2012-04-24

KAUNO ŽALIAKALNIO PROGIMNAZIJA PASKELBTA ,,TŪKSTANČIO GERVIŲ MOKYKLA“ !!!

Dar kartą dėkojame visiems visiems lanksčiusiems gerveles ir dalyvavusiems šioje nuostabioje akcijoje!!!

TŪKSTANČIO GERVIŲ MOKYKLA Sveikiname

Mokytoją B. Narijauskaitę respublikiniame MATMINTINIO konkurse laimėjusią I-ąją vietą.

_________________

2012-03-23

PER MAŽI POLITIKUOTI,

TAČIAU GALIM KRITIKUOTI

TAS BLOGYBES, KURIAS MATOM

IR KAIP MOKAM, TAIP IR SAKOM.

MES NEŽVANGINAM GINKLŲ,

MES KOVOJAME JUOKU -

UŽ VALSTYBĘ TEISIĄ, ŠVARIĄ,

KURIOJ BŪT VISIEMS MUMS GERA.

KAD PASAULYJE ŽINOTŲ-

JI  - TIKRAI  NEKORUMPUOTA!

MES NEDUODAM PAKIŠŲ,

GERAI MOKOMĖS BE JŲ.

JEI VISI MES TAIP DARYSIM-

TAI KORUPCIJĄ STABDYSIM.

BUS LAIMINGA LIETUVA,

MES VISI GYVENSIM ČIA!

Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokinių komanda- Gabija Kaziūnaitė, Viktorija Pociūtė, Karolina Šukytė, Kontautas Kavaliauskas, Domantas Rutkauskas,  kuriuos paruošė mokytoja Irena Straukienė, miesto konkurse “Būk sąžiningas”, vykusiame kovo 21 dieną,  tarp 26 mokyklų, užėmė I ąją vietą!

__________

2012-03-23

Kovo 22d. pradinių klasių mokiniai ir mokytojai vyko į "Girstučio" kultūros centrą, kuriame žiūrėjo Vilniaus Kamerinio teatro spektaklį "Plėšikas Hocenplocas" 

_________

2012-03-22

Kovo 22d. mokykloje svečiavosi vaikų rašytojas Vytautas Račickas. Su rašytoju bendravo ir jo kūrybos klausėsi pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. 

___________

2012-03-22

Mūsų mokyklos, 3b kl. mokinių komanda ,,Sąžinės ežiai“: Odeta Davidavičiūtė, Žaneta Lipskytė, Irma Batutytė , Oktavijus Valionis, Tadas Janušauskas, bei pagalbininkė Miglė Pobedinskaitė, dalyvavo antikorupcijos žinių ir kūrybos  konkurse ,,Būk sąžiningas“ ir tapo trečios vietos nugalėtojais. Komandą paruošė vyr. mokytoja  Jolita Sakalauskienė.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME GEOGRAFIJOS MOKYTOJAI IRENAI STRAUKIENEI UŽ PAGALBĄ RUOŠIANTIS KONKURSUI.

___________

2012-03-21

Sveikiname parodos-konkurso ,,Stebuklingas technikos pasaulis 2012“  nugalėtojus:

8a klasės mokinį Mantą Daunoravičių,  popierinių aviamodelių jaunių kategorijoje užėmusį I-ąją vietą, 5a klasės mokinį Alvydą Ratkevičių, plastikinių aviamodelių jaunučių kategorijoje užėmusį I-ąją vietą, 4b klasės mokinį Edgarą Dambrauską, plastikinių aviamodelių jaunučių kategorijoje užėmusį II-ąją vietą, 8a klasės mokinį Viktorą Dambrauską, plastikinių aviamodelių jaunių kategorijoje užėmusį III-ąją vietą ir juos ruošusį technologijų vyresnįjį mokytoją Raimondą Kazlauską.

__________

2012-03-20

Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokyklos ketvirtų klasių mokiniai (mokytojos V. Garnionienė, V. Skystimaitė) vasario mėnesį kompiuteriu piešė lietuvių kalbos abėcėlės raides ir savo kūrinius dovanojo mažiesiems draugams iš ,,Nykštuko“ bei 75-ojo vaikų darželių. Būsimi pirmokėliai ne tik puikiai nuspalvino, bet ir pasimokė raidelių. Tuo įsitikinome pažvelgę į sukurtas knygeles.

Visi – dideli ir maži- akcijos dalyviai kovo 9 d. Kauno Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje buvo apdovanoti padėkos raštais, o jaunieji dailininkai džiaugėsi ir saldžiaisiais prizais. Buvo smagu! 

____________

2012-03-14

Kovo 2d. mūsų progimnazijoje vyko Kaziuko mugė.

Kaziuko mugė

Verslo mokomės linksmai

Pirk, parduok, ką gaminai.

Pinigėliai nors maži,

Pati šventė – tai šauni.

Kiek visokių mezginių,

Medžio, molio dirbinių.

Staltiesėlės, nėriniai,

Pakabukai, auskarai.

Gardumynų įvairovė

Prisivalgysi, kiek nori.

O kai viską išragavom

Šokom ratelius, dainavom.

Džiaugėmės savo triūsu

Ir kermošiaus Kaziuku.

Mokytoja Irena Straukienė

__________

2012-03-13

Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko Lietuvos  Nepriklausomybės  atkūrimo dienos minėjimas. Šventėje dalyvavo moksleivių ansambliai  iš Babtų gimnazijos ir Panevėžiuko  pagrindinės mokyklos, vadovai Mantvydas Randis ir Dileta Jagelavičiūtė. Skambėjo eilių posmai,  jaunųjų  dainininkų atliekamos patriotinės dainos, skirtos Tėvynei ir Dievui. Pianino garsus keitė elektrinės gitaros, mušamieji . Roko garsai, prasmingi dainų žodžiai į šventės sūkurį įtraukė visus. Mokyklos svečiai gera nuotaika netruko užkrėsti visus salėje sėdinčius mokinius ir jų mokytojus. Šis  gražus renginys skirtas paminėti  kiekvienam lietuviui svarbią datą, puoselėti tradicijas,  ugdyti patriotiškumą, meilę ir pagarbą Lietuvai, taip pat  gražios draugystės pradžia tarp miesto ir rajono mokyklų.

___________

2012-03-02

Vasario 29 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko mokinių kūrybinių darbų pristatymo popietė ,,Seni eksponatai – praeities liudytojai“. Popietės tikslas – gilinti mokinių žinias apie savo šalies praeitį per artimiausios aplinkos senovės daiktų pažinimą. Šiame renginyje dalyvavo 53 mokiniai iš 21 Kauno bendrojo lavinimo mokyklos. Popietėje mokiniai pasakojo savo artimiausios aplinkos įdomią senovinio daikto istoriją, bandė į tuos eksponatus pažvelgti kitaip, mėgino atskleisti praeities ir šiuolaikinio pasaulio sąsajas.

Prisiliesdami prie tautos istorinio bei kultūrinio palikimo, mokiniai turėjo galimybę kūrybiškai perteikti savo mintis, pasidalinti asmenine patirtimi, atliktais tiriamaisiais darbais, bendradarbiauti.

Tai jau antras Muziejų metams skirtas renginys Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Pirmasis vyko vasario 8 dieną. Jį organizavo šios mokyklos istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė ir matematikos mokytoja Birutė Narijauskaitė. Tai virtualus konkursas Kauno bendrojo lavinimo mokyklų 6-7 kl. mokiniams ,,Istorijos mokomės gyvai“, kuriame dalyvavo 489 mokiniai iš 34 Kauno miesto mokyklų. Šie renginiai sulaukė didžiulio susidomėjimo.

___________

2012-02-27

Užgavėnės Kauno Žaliakalnio progimnazijoje

Jau tie šalčiai atsibodo!

Kai Saulutė pasirodo,

Aš jai šaukti tuoj imu

„ ginkim Žiemą iš laukų“!

Ir  Saulutė vis aukštyn

Dienos eina vis ilgyn...

Upeliukai guru, guru

Sutekėjo net prie durų.

Aš taškausi po balas

Na mamytė, gal supras

Išdžiovinti reikia kiemą

Ir visai išvyti Žiemą.

/geografijos mokytoja Irena Straukienė/

------------------------------------------------------

Jau tradicine tapusi  Užgavėnių šventė Kauno Žaliakalnio progimnazijoje prasidėjo nuo ankstaus rytmečio.

Būrelis persirengėlių mokytojų ir mokinių  pasitiko visus prie durų, šlakstė vandeniu, plakė tujų šluotelėm, baksnojo į šonus ir vaišino blynais su uogiene.

Įdienojus, persirengėliai pasileido per klases, dainuodami ir šokdami linkėjo gero derliaus – gerų pažymių, kvietė visus rinktis  mokyklos kieme.

Linksmais maršo garsais visus šėlti viliojo  iš Kauno rajono Babtų gimnazijos atvykęs mokinių pučiamasis orkestras „Baritonas“ (vad. Justinas Straukas). Juokas, smagi muzika traukė visų aplinkinių dėmesį, į linksmybių sūkurį viliodama net kaimyninių namų gyventojus

O pažiūrėti išties buvo ko- persirengėlių pilnas kiemas, garuojanti košė ir didžiulė Morė. Nors  pūtė žvarbus vėjas, tačiau šaltis nebuvo baisus, nes vyko rungtys su rogutėm, maišais, virvės traukimas. Orkestrui grojant polkas ir valsus, visi sukosi ratais ir rateliais. Nors pradinukams atostogų metas, tačiau į šventę jų susirinko nemažai- kaip ir dera Užgavėnėms- kaukėti ir linksmai nusiteikę.

O kokia kova vyko tarp aukšto Kanapinio ir gerokai menkesnio Lašininio!

Aišku, kas laimėjo, net teisėjas, gelbėdamas Lašininį, pats išgriuvo. O tada įsiplieskė laužas, gana greitai prarydamas Morę. Visi šaukė: „Žiema, Žiema bėk iš kiemo“. Direktorius,  visus taip gerai vijusius žiemą, pakvietė pasistiprinti karšta arbata ir koše. Pats ją krėtė į dubenėlius ir linkėjo augt stipriais.

Šalčio  nurausvintais žandais, dalindamiesi įspūdžiais ir klegėdami, visi skirstėsi į namus, parsinešdami gerą nuotaiką, pavasario dvelksmą ir viltį, kad  šie metai  bus dosnesni.

Na, o jei vaikai grįžo šlapi, sniege išsivolioję, tikimės, barti negavo, juk žiemą vijo iš kiemo!

video 1

video 2

video 3

video 4

___________

2012-02-21

Vasario 8 d. vykusio Kauno miesto 6-7 klasių mokinių virtualaus istorijos konkurso „Istorijos mokomės gyvai“ rezultatai.

Detali informacija apie vykusį konkursą skelbiama Kauno miesto tinklapyje www.kaunas.lt prie Švietimo ir kultūros informacijos / veikla/ istorija http://svietimaskultura.kaunas.lt/index.php?3029858290

rezultatai.doc

__________

2012-02-21

Mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai, palaikydami kiekvienais metais vykstantį sveikatinimo projektą ,,Nedelsk” dalyvavo ,,Tūkstančio gervelių” akcijoje. Iš viso buvo išlankstytos 1275 – ios gervelės, kurios vėliau buvo išdalintos ligoniams. Nuoširdžiai dėkojame visiems gerveles lanksčiusiems mokiniams ir mokytojams už parodytą iniciatyvą.(Nuotraukos).

___________

2012-02-20

Vasario 16-oji – ypatinga diena kiekvieno lietuvio širdyje. Tai diena, simbolizuojanti Laisvės pergalę prieš vergiją. Pergalę, kurią, žinodami to meto istorines aplinkybes, turėtume vadinti stebuklu. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mūsų mokyklos pradinukai paminėjo suėję į didelį būrį mokyklos kieme. Jie sugiedojo Lietuvos himną, pasidalino mintimis apie laisvę ir sniege nupiešė Lietuvos vėliavą.

__________

2012-02-13

2012 m. vasario 9 d. progimnazijos direktorius Ričardas Janauskas, direktoriaus pavaduotoja Taisija Kovalenkina ir būsimų penktų klasių vadovės matematikos vyr. mokytoja Ingrida Insodienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Keršpylaitė susitiko su ,,Paparčio" pradinės mokyklos ketvirtų klasių mokiniais. Susitikimo tikslas- sudominti progimnazijos veikla, tradicijomis, šventėmis.

Vasario 8 d. Kauno miesto 6-7 klasių mokiniai dalyvavo virtualiame konkurse „Istorijos mokomės gyvai.“, kurį organizavo Kauno Žaliakalnio progimnazijos istorijos vyr. mokytoja Daiva Sinkevičienė ir matematikos mokytoja metodininkė Birutė Narijauskaitė.

2012-ieji Lietuvoje paskelbti Muziejų metais, minimas Dionizo Poškos Baublių – pirmojo viešo Lietuvos muziejaus – 200 metų jubiliejus. Todėl kilo idėja muziejinę aplinką perkelti į virtualią erdvę. Įgyvendinti šią mintį paskatino ir praėjusiais mokslo metais didelio pasisekimo sulaukęs istorijos virtualus konkursas „Žalgirio mūšiui – 600.“ Be to, virtuali konkurso forma yra lengviau prieinama didesniam mokinių skaičiui. Šiuo metu jau užsiregistravo apie 400 dalyvių iš dvidešimt devynių Kauno mokyklų.

Konkurso tikslas – paraginti mokinius aktyviau lankytis  Kauno miesto muziejuose,  įgytas žinias pritaikyti mokantis istorijos, naudotis IT galimybėmis.

Pasiruošti konkursui mokiniai galėjo lankydami muziejus bei virtualias jų parodas, tyrinėdami eksponatus, muziejus reprezentuojančias ir istorinę vertę turinčias eksponatų nuotraukas, kurias parinkti organizatoriams padėjo  muziejininkai.

Rengdamiesi  virtualiam konkursui, mokiniai jiems patrauklia forma domėjosi istorija, gausino žinias, ugdė platų spektrą gebėjimų. Tokia įvairiapusė veikla stiprino mokinių motyvaciją bei padėjo jiems kūrybiškai realizuoti pažintinius interesus.

Konkurso metu virtualioje erdvėje atlikdami užduotis (iš 50-ies pateiktų muziejų eksponatų nuotraukų nustatyti, kuriam Kauno miesto muziejui jie priklauso), mokiniai ne tik susipažins su esamais eksponatais muziejuose, bet ir, tikimės, dažniau juose lankysis, išnaudodami galimybę mokytis netradicinėje aplinkoje.

Konkurso dalyvius vertins Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros reikalų valdybos  Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo  įsakymu sudaryta komisija, o rezultatai 2012 m. vasario 20 d. bus skelbiami Kauno Žaliakalnio progimnazijos internetiniame tinklalapyje http://www.zaliakalnis.kaunas.lm.lt.

Daugiausiai taškų konkurse surinkę mokiniai bus apdovanoti nemokama Kauno miesto muziejų edukacine programa visai nugalėtojo klasei. Skiriamos šios edukacinės programos: Kauno miesto muziejuje „Žaidimas TAIP arba NE“, Lietuvos švietimo istorijos muziejuje „Daraktorinė (slaptoji) XIX a. mokykla“, Ryšių istorijos muziejuje „Kauno pašto stotys“, Nacionaliniame M.K. Čiurlionio dailės muziejuje „Tete-a-tete su Čiurlioniu“,Mykolo Žilinsko dailės galerijoje „Kelionė į senovės Egiptą“.

__________

2012-01-17

Sausio 13 d.  Žaliakalnio progimnazijoje vyko pilietinė akcija „ Atmintis gyva, nes liudija“, skirta Laisvės gynėjų dienai. Tylos, susikaupimo minutės ir plevenančios žvakutės mokyklos languose buvo tylus atminties  ir pagarbos ženklas sausio 13- osios žinomiems ir nežinomiems didvyriams,  kurie iki šiol mus moko gyvosios istorijos pamokų.

___________

2012-01-17

„Kas mes būtume be Sausio 13-osios? Beveidė minia, klajojanti supermarketų dykvietėm, išplėstais vyyzdžiais, reginčiais vien savojo ego sukurtus miražus...Kas mes būtume be Kražių skerdynių, 1941 –ųjų sukilimo, Romo Kalantos? Žmonių sambūris, uždarytas gimties ir mirties spąstuose, medituojantis vien haliucinuojančią gerovės vaivorykštę... Be Tėvynės, be tėviškės, be namų slanksčio [...] Ir ar būtume išvis?“ /A.Patackas/ Tokiais žodžiais iš autoriaus tekstų ketvirtadienį mokykloje prasidėjo susitikimas su Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataru, parlamento gynėju, garbės savanoriu  Algirdu Patacku. Svečias pasidalino prisiminimais apie 1991-ųjų sausio įvykius, užbaigdamas viltinga gaida, kad Sausio 13-oji, atnešusi daug skausmo ir  pareikalavusi aukų, vis tik buvo „..karas, kurį mes laimėjome“. 


2012-01-11

Žaliakalnio progimnazija ne pirmus metus dalyvauja mokyklų interjero puošimo, vaizdo instaliacijų ir kalėdinių kompozicijų konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!".
2012-01-09  Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje vyko šio konkurso aptarimas ir  dalyvių apdovanojimo šventė, kurioje sveikinimo ir padėkos žodžiais pasidalino ir  Kauno m. meras Andrius Kupčinskas.

Džiaugiamės, kad ir mūsų progimnazijos kalėdinės puokštės buvo atrinktos apdovanojimui,  dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės.  Diplomą pelnė  6c kl. mok. Saulė Zurbaitė už kompoziciją „Skarota eglutė“ ir kolektyvinis veltinio, molio ir žolynų būrelio darbas „Nykštukų dovanos“ (vadovė Edita Stankuvienė). Sveikiname ! 


2012-01-10

Dėkojame Kauno Žaliakalnio seniūnijai, kuri mūsų progimnazijos trisdešimčiai pradinukų padovanojo spektaklį Kauno lėlių teatre „Kalėdų saulė “. Sausio 5 d. mokiniai ne tik pasižiūrėjo nuotaikingą vaidinimą, bet ir susitiko su Kalėdų Seneliu bei buvo apdovanoti šventinėmis dovanėlėmis.


2011-12-15

2011 12 07d. mokyklos fojė vyko didelis sujudimas.  2a, 2b mokytojos Rima Dėdynienė ir Edita Ružinskienė  su savo klasių mokiniais keliavo į geometrijos šalį.  Į šią kelionę lydėjo 6b klasės mokiniai kartu su matematikos mokytoja Birute Narijauskaite.
Pamokos tema: " Buratino ir jo draugų kelionė į geometrijos šalį".  Mokiniai, padedami vyresniųjų,  įsiminė atkarpos, tiesės, spindulio ir taško sąvokas, gebėjo sustoti nuo didžiausio iki mažiausio, vertino save ir kitus. Labai gera buvo stebėti kaip kartu su vyresniais lipdė saulutes, siūlų pagalba aiškinosi ir matavo vertikalius daiktus, suprato, kad tiesės gali būti kreivos ir tiesios.  Šaunuoliai šeštokai, nes jie noriai atliko Buratino, Nežiniuko, Pieštuko ir Darbštuoliuko vaidmenis. Mums ši pamoka išliks ilgam.

2011-12-01

Gražų rudens vakarą 2b klasės mokytoja E. Ružinskienė ir vaikai pakvietėme tėvelius ir senelius į vakaronę. Vaikai deklamavo, dainavo, įteikė dovanėles. Mums talkino choras „Gimtinė“. Visiems buvo linksma, nes susirinkome kaip viena šeima.


2011-11-30

Konkursas – akcija „Piešiame kompiuteriu 4“

Š. m. lapkričio 23 d.  Kauno Žaliakalnio progimnazijoje viešėjo Kauno m. pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių bei mokytojų konkurso – akcijos „Piešiame kompiuteriu 4“ dalyviai ir svečiai. Tradicinį, jau ketvirtą kartą vykusį projektą, organizavo pradinių klasių mokytoja Vilma Garnionienė.

Projekte dalyvavo 20-ies Kauno miesto mokyklų atstovai. Jų darbai tema „Valio krepšiniui!“ 10 dienų buvo eksponuojami internetinėje svetainėje pradinukai.lt, kurioje svetainės lankytojai turėjo galimybę išreikšti savo nuomonę ir simpatijas, balsuodami už labiausiai patikusius kūrinius.

Dalyvių pagerbimo šventės metu visi darbų autoriai pasirašė įžymybių lentoje, klausėsi koncerto, išbandė rankos taiklumą, žaisdami virtualų ir realų krepšinį, buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Vėlyvo rudens nuotaikas praskaidrino gausybė džiugių akimirkų!


2011-11-18

Sveikiname 6b kl. mokinę Danielą Natale laimėjusią pirmąją vietą pianistų konkurse "Johann Baptist Cramer", kuris vyko 2011 11 3-5 Vokietijoje.


2011-11-16

Tolerancijos diena mokykloje

Akcija „Skirtingi, bet lygūs“

Lapkričio 11 – 16 d. mūsų mokykloje vyko akcija „Skirtingi, bet lygūs“, skirta Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Akciją organizavo socialinė pedagogė Nijolė Zaiceva bei istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė. Akcijos metu mokiniai aiškinosi žodžio „tolerancija“ reikšmę, diskutavo ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, „statė“ šių metų tolerancijos simbolį - „Tolerancijos laivą“. Lapkričio 16 d. mokyklos fojė vyko pagrindiniai akcijos renginiai: vaizdinės medžiagos tolerancijos tema peržiūra, stendo bei „Tolerancijos laivo“ paroda. 8-ų klasių mokiniai dalyvavo miesto akcijoje ,,Pasitinkant Tarptautinę Tolerancijos dieną –statykime TOLERANCIJOS LAIVĄ!“. 


2011-11-16

Šiandien lapkričio 16 d., tolerancijos diena. Nelaikykime savo meilės ir švelnumo skrynelių užrakintų kol esame kartu. Pripildykime draugų gyvenimus džiaugsmu. Kalbėkime draugams palaikymo, padrąsinimo žodžius. Tegu jų ausys tai girdi, o širdys virpa iš laimės... Mūsų mokykloje  vyko puikus renginys,,Spalvotas draugystės kelias", skirtas tolerancijos dienai paminėti. Jį organizavo pradinių klasių mokytojos: Jolita Sakalauskienė, Rima Dėdynienė, Asta Maslauskienė ir Vilija Skystimaitė. Renginyje dalyvavo auklėtiniai iš Kauno Specialiosios mokyklos, Kauno 75-ojo lopšelio-darželio, Kauno lopšelio-darželio ,,Žiedelis", Kauno vaikų darželio ,,Nykštukas". Tiek svečiai, tiek ir pačios Žaliakalnio progimnazijos mokinukų komanda, buvo pasipuošę jiems skirtomis spalvomis. Jie kūrė Renginio vėliavą, pristatydami savo komandas šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus. Kadangi buvo minima tolerancijos diena, draugystės, supratimo ir pagarbos vienas kitam diena, visi dalyviai buvo pakviesti sukurti ,,Spalvotą draugystės kelią", kuris sujungtų jų mintis, darbus ir svarbiausiai jų širdeles į nuostabų tikslą, kurį galima būtų pavadinti vienu žodžiu - DRAUGYSTĖ.


2011-10-25

Sveikiname 7a kl. mokinį Giedrių Starkų, gavusį Lietuvos Respublikos teisingumo ministro padėkos raštą, kaip geriausiai pademonstravusiam savo žinias konstitucijos egzamine.


2011-10-24

2011 m. spalio 21 d.,mokykloje buvo organizuota 1 – 4 kl. plakatų paroda ,,O tu, ar turi ką pasakyti?...“, skirta Žaliakalnio progimnazijos 90-mečiui paminėti. Organizatorės: pradinių klasių vyresnioji mokytojaJolita Sakalauskienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Rima Dėdynienė.


2011-10-24

2011m. spalio 6d.,siekiant motyvuoti mokinius pasirinkti sveiką gyvenimo būdą bei propaguojant sveiką gyvenseną,mokykloje įvyko 3 – 4 klasių mokinių renginys ,,Augame sveiki“. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos: Asta Maslauskienė, Jolita Sakalauskienė, Vilma Garnionienė, Vilija Skystimaitė, bei kūno kultūros mokytojas Aleksandras Rancevas.


2011-10-23

2011m. spalio 4 d. mokykloje įvyko1 – 4 klasių mokinių renginys ,,Rūpinkitės ir globokit“, skirtas pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti. Renginį organizavo pradinių kl. vyresnioji mokytoja Jolita Sakalauskienė ir pradinių kl. mokytoja metodininkė Rima Dėdynienė.

Ateina laikas... 
ir į tavo gyvenimą įžengia Mokytojas. 
Lengvai ir žaismingai jis parodo, 
kaip įminti didžiausią Gyvenimo paslaptį.

Spalio 5-ąją Kauno Žaliakalnio progimnazijoje buvo paminėta – Tarptautinė mokytojų diena. Nuoširdūs padėkos žodžiai MOKYTOJAMS skambėjo iš direktoriaus, pavaduotojų, mokinių, jų tėvelių lūpų. Po pamokų mokytojai buvo pakviesti į koncertą, kur klausėsi mok. I.Jerešiūnas ruoštų  mokinių choro atliekamų dainų, gėrėjosi mok. I. Straukienės režisuotu spektakliu „ Laiko mašina“.(Video)


2011-10-09

Kauno Žaliakalnio progimnazijoje š.m. spalio 5 d. trečią kartą vyko ilgalaikio projekto „Mokytojų  pomėgiai“ paroda. Joje savo tapybos, dekupažo, mezgimo, siuvimo, molio ir kitūs darbus pristatė dauguma progimnazijos bendruomenės atstovų. Parodą organizavo technologijų mokytoja Jelena Comik.


2011-09-21

Rugsėjo 10 dieną 6b,6c, 4b ir 1b klasių mokiniai dalyvavo KTU aštuntajame  mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ (mokytojos B.Narijauskaitė, J.Amalaitė, D.Sinkevičienė).


2011-09-20

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Garnionienė sukūrė  mokomąją priemonę „Lietuvių kalbos testai  3–4 klasėms. Mokausi pats“. Pratybų sąsiuvinis skirtas individualiai mokytis lietuvių kalbos, įgytoms žinioms pasitikrinti ir kartoti. Leidinyje pateikiama teorinė medžiaga ir užduočių atsakymai padeda mokiniams mokytis savarankiškai. Mokiniai skatinami pasitikrinti, įsivertinti darbą. Jei rezultatas netenkina, testą galima kartoti keletą kartų. Šiuos testus taip pat naudinga atlikti prisimenant ir kartojant 3–4 klasių kursą.

Detalesnės informacijos ieškokite mokytojos Vilmos internetinėje svetainėje www.pradinukai.lt

2011-06-09

Birželio 1 ir 2 dienomis mūsų mokykloje vyko pamokėlės būsimiesiems pirmokėliams. Jie susipažino su savo būsimais mokytojais A.Misiukoniene ir A.Kaluževičiumi.


2011-06-03

Gegužės 19- 20, 26- 27 dienomis Kaišiadorių rajone, Sekionių rančoje  stovyklavo 5-ų klasių mokiniai. Dviejų dienų kūrybinėje stovykloje „Mokykimės bendrauti“ mokiniai su savo mokytojomis R. Barkauskiene, D. Sinkevičiene ir I. Straukiene kūrė, žaidė, rungėsi, mokėsi geriau pažinti save ir kitus netradicinėje aplinkoje. 


2011-05-24

MŪSŲ  KAUNO ŽALIAKALNIO PAGRINDINĖ MOKYKLA  „Hanza Kaunas 2011“ DIENOSE

 Keturias dienas, gegužės 19-22 dienomis Kaune šurmuliavo spalvinga šventė – tarptautinis festivalis „Hanza Kaunas 2011“. Ne viename renginyje dalyvavo ir Kauno mokyklų atstovai  – šoko, dainavo, piešė, vaidino, padėjo savanoriams, rengė akcijas.

Šios šventės moto: „Prisiminti - atkurti - didžiuotis“. Tad džiaugiamės, kad ir mūsų mokyklos bendruomenė -  Kauno Žaliakalnio pagrindinė mokykla noriai įsijungė į šventinius renginius ir didžiuojamės, kad mūsų kolektyve išaugo moksleviai, kurie „serga“ už savo mokyklą ir stengiasi kuo geriau ją reprezentuoti.

Mergaičių šokių grupė, pasivadinusi „Girls only“ savarankiškai repetavo  beveik kiekvieną dieną, merginos pačios tobulino choreografiją, įsigijusios marškinėlius savo rankom  sukūrė grupės užrašą ir nuotaikingai pašoko Vilniaus gatvės scenoje.  Specialiai šiai šventei visame Kauno senamiestyje  buvo pastatyta ne viena scena ar pakyla, kuriose įvairiausi kolektyvai iš Lietuvos ir užsienio šalių rodė savo paruoštas programas. Žaliakalnio pagrindinės mokyklos pasirodyme dar dalyvavo mokyklos humoro grupė „UPS“, kuriai scenarijų parašė mok. Irena Straukienė bei mažiausieji šokėjėliai  - mūsų pirmokai (juos paruošė mok. Edita Ružinskienė). Be to, mok. Irudija Jerešiūnas organizavo piešinių konkursą geriausiai Hanza miestų – Varburgo ir Veselio – simbolikai sukurti. Į šią akciją – pristatyti visus  Hanza miestus dalyvius -  buvo kviečiamos įsijungti visos Kauno mokyklos.

Žaliakalnio pagrindinės  mokyklos moksleivius dar galima buvo pamatyti  spalvinančius  aitvarus Nemuno pakrantėje ir  dalyvaujančius aitvarų šventėje „Žemė ir vanduo, dangus ir vėjas“, teatralizuotoje eisenoje „Knygų paradas“, kurioje žygiavo mėgstamiausi knygų herojai ir istoriniai personažai. Kartu su mokytojomis Audrone Misiukoniene ir Rima Dėdyniene pradinukai dalyvavo ir XVI vaikų knygos šventės  „Skaitantis miestas“ renginiuose, kurie šiais metais taip pat vyko festivalio „Hanza Kaunas 2011“ metu.

Mūsų mokykla nėra didelė, tačiau, džiugu, kad  bendruomenė - mokytojai ir moksleiviai, tėveliai ir artimieji aktyviai  įsijungė į neeilinę mūsų gimtojo miesto  šventę. Parsinešėme ne tik  įsimintinų įspūdžių iš spalvingo festivalio, bet, manau,  padovanojome ir ne vieną šypseną miestiečiams bei Kauno svečiams. Dalyvauti, dovanoti – smagu, nes kaip rašė T. Romanus: „Dalintis reiškia ne dalinti pusiau, o padvigubinti“. Tad būkime dėkingi už galimybę dovanoti...

Jurgita  Česnulevičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui


2011-05-18

Gegužės 11d. pirmokai Mantvydas Bira, Ernestas Kulikauskas, Vincentas Pužas ir Lukas Bardauskas kartu su savo mokytojomis Rima Dėdyniene ir Edita Ružinskiene dalyvavo dviračių varžybose, kurias organizavo A. Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykla.


2011-05-18

2011 m. gegužės 9 d. minint Europos dieną, mokykloje vyko projekto „Mes-Europiečiai“ baigiamasis renginys. Mokiniai pristatė įvairias Europos Sąjungos šalis. Sveikiname nugalėtojus: 

I-oji vieta-5b klasė;
II- oji vieta-5c klasė;
III-oji vieta-8b klasė.


2011-05-12

3b ir 4b klasių mokiniai su mokytojomis Vilija Skystimaite ir Audrone Misiukoniene kovo – gegužės mėnesiais dalyvavo Kauno miesto ekologinio ugdymo projekte „Visa ko pradžia yra maža“, kurio tikslas – suburti pradinių klasių mokinius, jų šeimos narius ir mokytojus bendrai veiklai, paskatinti mokinius domėtis savo gyvenamąja aplinka, pradėti ekologiškai tvarkytis namuose, į šią veiklą įtraukiant ir tėvus, ugdyti nuostatą tausoti gamtos išteklius, saugoti aplinką ir keisti gyvenimo būdą, ugdyti įprotį rūpintis savo sveikata, kurti sveiką supančią aplinką, formuoti aplinkai palankaus elgesio įgūdžius praktinėje veikloje.

Projekto metu mokiniai mokėsi rūšiuoti atliekas mokykloje ir namuose. Atliko atliekų tvarkymo įpročių ir energijos vartojimo buityje analizę. Mokiniai ir jų šeimos nariai buvo skatinami

prisidėti prie šiukšlių mažinimo ir efektyvaus energijos vartojimo. Buvo stiprinama mokinių ir mokytojų pilietinė atsakomybė kuriant sveiką ir saugią aplinką.

Už dalyvavimą projekto veikloje 3b ir 4b klasių mokiniams buvo suteikta galimybė apsilankyti UAB „Kauno švara“.  Čia mokiniai sužinojo ir pamatė, kaip rūšiuojamos atliekos.


2011-05-09

Balandžio 29d. popietę 1b klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja praleido J. Grušo muziejuje kartu su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Net du mėnesius vaikai ruošėsi šiam susitikimui, kūrė interpretacijas pagal poetės eiles. Z. Gaižauskaitė paruošė siurprizą, padovanojo savo kūrybos knygelių. Visiems ši popietė paliko šiltus ir gerus atsiminimus.


2011-05-07

Sveikiname tarptautinio projekto ,,Eruditus“ matematikos internetinio konkurso moksleiviams nugalėtojus:8b kl. mokinį Andrių Kriuką, laimėjusį I-ąją vietą,  8a kl. mokinį Ąžuolą Bitiną, laimėjusį III-ąją vietą  bei jų mokytoją Birutę Narijauskaitę.

Šis konkursas yra bendro tarptautinio elektroninio testavimo projekto www.e-competition.eu dalis. 2010-2011 metais bendrame projekte dalyvavo šalys: Lietuva, Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas, Estija, Latvija, Indija.

2011-05-02

Balandžio 29 d. mokykloje vyko koncertas, skirtas Motinos dienai " Mano mintys ir darbai Tau, mama ". Ta proga  foje veikė mokyklos būrelių parodėlės - pristatymai.(Nuotraukos).

2011-05-02

Balandžio 29 dieną, 1a klasės mokinė Airida Česonytė (mokytoja metodininkė Rima Dėdynienė) ir 2b kl. mokinė Odeta Davidavičiūtė (vyresnioji mokytoja Jolita Sakalauskienė) dalyvavo I - II klasių poezijos konkurse ,,Žodelis širdelei“.


2011-04-29

,,Origami lankstiniai ir kiti rankdarbiai“ neformalųjį ugdymą lankantys mokiniai apsilankė Antano Martinaičio dailės mokykloje. Juos lydėjo ir su mokykla supažindino 2b kl. mokytoja Jolita Sakalauskienė.


2011-04-28

DĖMESIO!

ŠIUO METU MOKYKLOS MOKYTOJAI PRADĖJO DIEGTI ELEKTRONINĮ DIENYNĄ. TIKIMĖS, KAD NUO Š. M. RUGSĖJO 1 D. JUO NAUDOTIS GALĖS IR MOKINIAI BEI JŲ TĖVELIAI.


2011-04-13

Sveikiname Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Kalbų Kengūra 2010 Lyderių turo nugalėtojas:

6a klasės mokines Gabiją Gasiūnaitę (anglų k., vyr. mokytoja A. Akoronka), Ugnę Palilionytę (lietuvių kalba, mokytoja metodininkė J. Palilionienė), o taip pat sėkmingai dalyvavusius 5b klasės mokinį Rytį Guzauską (anglų k., vyr. mokytoja J. Amalaitė) bei 8a klasės mokinį Dainių Prunskų (lietuvių k, mokytoja metodininkė J. Palilionienė).


2011-04-12

Jau pavasaris atėjo, mūs pirmokai paūgėjo... Jie moka skaityti, rašyti, šokti, dainuoti ir vaidinti. Balandžio 6 dieną 1b klasės vaikai su mokytoja E.Ružinskiene pakvietė tėvelius, senelius, broliukus, sesutes į abėcėlės šventę, kurioje atsiskleidė ir tėvelių talentai, žinios.(Nuotraukos).


2011-04-11

Balandžio 9 dieną Kauno Technologijos Universiteto Informatikos  fakultete vyko tarptautinio mintino skaičiavimo konkurso „Matmintinis“ respublikinis finalas. Matmintinis - žodis, sudarytas iš žodžių „MATematikos MINTINas skaičiavimas“. Šiuo žodžiu mes apibūdiname kompanijos Miksike sukurtą mintino skaičiavimo lavinimo programą, kurios pagrindu vyksta tarptautinis turnyras.

1-3 klasių mokinių grupėje dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: 3a klasės mokiniai Orestas Fridmanas, Edvinas Prochorovas ir 3b klasės mokinys Vytautas Bunevičius. Šie mokiniai pasiekė puikius rezultatus.Orestas Fridmanas užėmė 3 vietą, Vytautas Bunevičius – 4 vietąEdvinas Prochorovas – 12 vietą.

Suaugusiųjų grupėje varžėsi matematikos mokytoja Birutė Narijauskaitė, pradinių klasių mokytoja Vilija Skystimaitė ir buvusi mūsų mokyklos mokinė, šiuo metu studijuojanti KTU – Milda Talalaitė. Suaugusiųjų moterų grupėje mokytoja Birutė Narijauskaitė užėmė 1 vietąMilda Talalaitė – 2 vietą, mokytoja Vilija Skystimaitė – 4 vietą.

Orestas Fridmanas, Vytautas Bunevičius, mokytoja Birutė Narijauskaitė, Milda Talalaitė ir mokytoja Vilija Skystimaitė gegužės 2 dieną atstovaus Lietuvą tarptautiniame konkurso finale, Slovėnija.


2011-04-10

Sveikiname mokyklos merginų komandą- K. Barkauskaitę, K. Degsnytę,O. Zavadskaitę, V. Vilimaitę, Š. Odincaitę ir jas paruošusias mokytojas- R. Barkauskienę ir I. Straukienę miesto mokyklų konkurso antikorupcijos tema „ BŪK SĄŽININGAS“ finale, vykusiame balandžio 5 dieną, laimėjusią II- ąją vietą.


Projektas Padėk beglobiui keturkojui”

 Balandžio 8 d. mūsų mokykloje vyko baigiamasis projekto „Padėk beglobiui keturkojui”, inicijuoto socialinės pedagogės Nijolės Zaicevos bei technologijos mokytojos Jelenos Comik, renginys – susitikimas su VšĮ “Penkta koja” atstovais. Ant fojė sustatytų stalų puikavosi gražūs mokinių darbai: kilimėliai, pagalvėlės, paklotėliai, skirti bedlobiams gyvūnėliams. Šalia – mokinių suneštas maistas, priemonės, reikalingos gyvūnų priežiūrai.

2,5 mėnesio 7 – 8 klasių mokiniai siuvo kilimėlius, pagalvėles, paklotėlius tam, kad padovanoti ”beglobiukams” ir taip pagerinti jų gyvenimo, laikymo ir priežiūros sąlygas. Kiti mokyklos mokiniai rinko maistą ir kt. Projekto „Padėk beglobiui keturkojui” tikslas – atkreipti visuomenės, mokyklos bendruomenės dėmesį į didėjantį beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje, ugdyti atsakingą vaikų, jų tėvelių požiūrį į gyvūnus, įsitraukti į pagalbą beglobiams gyvūnams.

Organizacijos “Penkta koja” atstovas Paulius Boreika papasakojo mokiniams apie šios organizacijos veiklą, apie tai, kaip vyksta gyvūnų gelbėjimo ir dovanojimo procesas, aptarė svarbų atsakomybės prieš gyvybę klausimą. „Labai svarbu, kad jaunimas suprastų, jog gyvūnas įsigijamas ilgiems metams, kad per šį laikotarpį jo šeimininkas yra atsakingas už savo keturkojį draugą, tad sprendimas auginti šuniuką ar kačiuką turi būti ypač rimtai apsvartomas“, – teigė Paulius Boreika.

Pauliaus pasakojimas, pateikta vaizdinė informacija apie beglobius šunis, pagalbos jiems galimybes sujaudino mokinius bei pedagogus, parodė, kokia prasminga yra pagalba gyvūnams, kiek daug galime visi nuveikti tam, kad nuskriausti gyvūnėliai nebūtų naikinami, o sulauktų pagalbos, atrastų mylinčius šeimininkus ir naujus namus. Organizacjos atstovai ne tik negailėjo gražių žodžių visai mokyklos bendruomenei – mokiniams, mokytojams, tėveliams, bet ir atvežė lauktuvių – vaišino mokinius savo remėjų sultimis. Nusprendėme tęsti bendradarbiavimą su “Penkta koja“ ir prisidėti prie pagalbos beglobiams gyvūnams.

Informaciją bei atsiliepimus apie šį renginį galima skaityti

http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.20617

http://www.facebook.com/album.php?fbid=137718226300998&id=104995299573291&aid=29090

http://www.facebook.com/album.php?fbid=197579273614871&id=140568255982640&aid=41509

2011-04-06

Mūsų mokykloje kovo 14-25 dienomis vyko renginiai skirti antikorupcijai. Vyresnių klasių mokiniai sėkmingai pasirodė antikorupcijos žinių ir kūrybos konkurse „Būk sąžiningas“ (3 vieta), Kauno „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje.

Pradinių klasių  mokiniai kūrė plakatus antikorupcijos tema. I – III klasių mokinių spalvingi darbeliai papuošė mūsų mokyklos  fojė.(Nuotraukos).


2011-03-29

Akcija „Savaitė be patyčių“

Kovo 21 – 25 dienomis mūsų mokykla  dalyvavo „Vaikų linijos“ inicijuotoje akcijoje „Savaitė be patyčių“. Visa mokyklos bendruomenė gilinosi į patyčių reiškinį. Įvairių užsiėmimų metu ( klasių valandėlės, vaidinimai, vaizdo ir animacinių filmų peržiūros bei aptarimai, piešinių konkursas, flashmob‘o akcija) aiškinomės, kas yra patyčios, kada, kur ir kodėl jos vyksta, kokias pasekmes jos sukelia patyčių dalyviams. Mokiniai mokėsi draugiškai ir pagarbiai bendrauti, tinkamai elgtis susidūrus su patyčiomis, buvo skatinami ne tylėti, o kalbėti apie vykstančias patyčias, ieškoti pagalbos. Prie socialinės pedagogės kabineto išleistas stendas „Patyčios... Mes galime jas įveikti“, kuriame mokiniams, jų tėveliams teikiama informacija apie vaikų patyčias ir galimybę pasipriešinti agresyviam elgesiui.

Ši savaitės draugiškumo akcija suvienijo mokinius bei parodė, jog bendromis pastangomis galime sukurti saugią, malonią ir patrauklią mokyklos aplinką.(Nuotraukos).


2011-03-28

Mokyklos komandai miesto mokyklų konkurse antikorupcijos tema "Būk sąžiningas" laimėjusiai III-iąją vietą.


2011-03-28

Sveikiname 8b klasės mokinį Andrių Kriuką Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių konferencijos "Laisvė pasirinkti", skirtos Laisvės gynėjų 20-mečiui, geriausio pranešimo autorių.


2011-03-09

Projektas „Sveikata – brangiausias turtas“

Š. m. vasario 7 – 18 dienomis mūsų mokykloje buvo vykdomas projektas „Sveikata – brangiausias turtas“. Projektą organizavo socialinė pedagogė Nijolė Zaiceva bei kūno kultūros mokytojas Aleksandras Rancevas.

Projekto tikslas: propaguoti sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą sveikatai stiprinti, teikti mokiniams žinių apie save ir aplinkinius, apie augimą ir vystymąsi, skatinti sveikai gyventi.

Projekte dalyvavo 1 – 8 klasių mokiniai. Jie aktyviai sportavo: darė rytinę mankštą, dalyvavo mokyklos krepšinio bei tarpmokylinėse futbolo varžybose. Tai išjudino vaikus, pagerino savijautą ir nuotaiką, sustiprino jų sveikatą. Mokiniai patenkino savo poreikį judėti, suprato aktyvaus poilsio privalumus, patyrė rungtyniavimo džiaugsmą, mokėsi kilniai ir garbingai kovoti.

Klasės valandėlės, užsiėmimai higienos ir sveikatos stiprinimo temomis, stendiniai pranešimai pagilino vaikų žinias apie tai, kaip stiprinti sveikatą, netapti priklausomais nuo narkotinių medžiagų, saugiai naudotis internetu.

Mokinių kūrybos konkursas „Rūpinkimės sveikata“ lavino jų kritinį mąstymą, išradingumą, literatūrinius bei meninius gebėjimus. Varžybų ir konkursų dalyviai apdovanoti diplomais.


2011-03-07

Kovo 3d. mokykloje svečiavosi vaikų darželių "Nykštukas" ir "Rytmetys" priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis. Jie pasižiūrėjo ketvirtokų paruoštą programėlę, kartu pažaidė, apsilankė mokyklos valgykloje 4-ose klasėse, pabendravo su mokytojais Audrone ir Albinu.


2011-02-15

Vasario 14d.mūsų mokyklos ketvirtųjų klasių mokiniai ir mokytojai Albinas ir Audronė dalyvavo edukaciniame renginyje "Sveikas, šv.Valentinai" 75-ajame vaikų darželyje. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir ketvirtokai pasidalino savo mintimis apie draugystę, meilę tėvams, artimiesiems, draugams, mokytojams. Vieni kitiems padarė širdeles, kartu pažaidė. Nuoširdžiai dėkojame auklėtojai Reginai už suteiktą galimybę pabūti kartu.(Nuotraukos).


2011-02-15

Blogas mokymasis. Kaip jį pagerinti?

Kaip padėti savo vaikui pasukti savarankiško, pagrįsto mokymosi keliu. Kadangi kelias susideda iš daugybės mažų žingsnelių, pateiksime patarimų.(Plačiau).


2011-01-25

Visus mažus ir didelius po pamokų kviečiame į čiuožyklą esančią mokyklos kieme. Atsineškite pačiūžas, šiltą šaliką, pirštines ir smagiai praleiskite laiką.


2011-01-12

Sausio 11d. mokykloje vyko susitikimas su „Zuikio Puikio“ mokyklėlės vaikučiais. Ketvirtokai jiems parodė spektaklį „Geltonplaukė gražuolė“, padovanojo savo padarytus darbelius. Vaikai pabendravo su mokytojaisAlbinu ir Audrone.


2011-01-07

Gerumo akcija ,, Iš širdies į širdį”

2010 m. gruodžio 17 d. Mūsų mokykloje ir Kauno Panemunės senelių namuose vyko gerumo akcija  ,,Iš širdies į širdį“. Ši akcija jau septintoji, kuri skirta pasidalinti gerumu ir atjauta su senjorais, pradžiuginti juos nuoširdžiausiais 2-4 klasių mokinių parašytais laiškais, bei savo kūrybos spalvotais atvirukais.

Senelių namų langus mokiniai išpuošė savo rankomis iškarpytomis Kalėdinėmis žvaigždėmisir gerumo angelais. Taip pat vaikai sengalvėlius pamalonino vaišėmis, eilėraštukais, linksmino skambiomis dainomis, šokiais ir inscenizuotu 4a. klasės vaidinimu – spektakliu ,,Auksaplaukė“. Vaikai bendravo tarpusavyje ir su seneliais, įdėmiai klausė pasakojimų apie Kūčių papročius, tradicijas, žavėjosi senolių išmintimi.

Aplankė mokiniai ir savo kambariuose gulinčius  senelius, reikalaujančius ypatingos priežiūros. Jiems taip pat atnešė dovanėlių, pavaišino, paguodė bei pasidalijo savo širdies šiluma.

Mokyklos direktorius Ričardas Janauskas dėkoja šios akcijos iniciatorei logopedei Valentinai Kalėdienei, jos mokiniaims bei pradinių klasių mokytojams V. Garnionienei, A. Kaluževičiui, muzikos mokytojai I. Jerešiūnas ir jų mokiniams. Taip pat reiškia padėką mokinių tėvų atstovams – V. Aitkevičiui, L. Sparnauskienei, o taip pat 1-8 klasių vadovams ir jų mokiniams.


2010-12-22

Gruodžio 21d. mūsų mokykloje svečiavosi 75-ojo vaikų darželio priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtojomis. Juos maloniai priėmė 4-ųjų klasių mokiniai ir mokytojai Albinas ir Audronė. Vaikai žiūrėjo ketvirtokų spektaklį „Auksaplaukė Gražuolė“, klausėsi  kalėdinių giesmių, bendravo su mokiniais ir mokytojais. Atsisveikinant darželinukams buvo įteiktos dovanėlės – ketvirtokų padaryti  Kalėdų seneliai.  Iki kitų susitikimų! 


2010-12-15

Kauno Žaliakalnio pagrindinėje mokykloje š.m. gruodžio 15d. vyko Kalėdinių žaislų paroda.


2010-12-15

Atėjo tamsus metų laikas. Keliuose ir gatvėse esam nepastebimi. Vaikų ir policijos draugas „Amsis“ parašė Žaliakalnio pagrindinės mokyklos mokiniams laišką, ir paprašė nešioti atšvaitus. Gruodžio 14 d. Amsis atvyko pasižiūrėti, kaip mokiniai rūpinasi savo saugumu. Su juo į svečius atvyko „Acme“ firmos atstovės, kurios atvežė dovanų – atšvaitų.


2010-12-06

Informacija tėvams kurių vaikai gauna nemokama maitinimą.

Jeigu Jūsų vaikas, kuriam skirtas nemokamas maitinimas serga ir nelanko mokyklos, jam yra galimybė iš mokyklos gauti tos dienos šiltą maistą, bet ne daugiau kaip už tris dienas iš eilės. Tai numato Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinti mokinių nemokamo maitinimo organizavimo tvarkos 15 ir 16 punktai. Prašome susipažinti.


2010-12-01

Lapkričio 26d. 1b ir 4b klasėse vyko bendradarbiavimo projektas „Gaminkim nykštukus kartu“. Abiejų klasių mokiniai technologijų pamokų metu pasitardami, bendraudami, padėdami vieni kitiems pagamino nykštukus, kurie kartu su kitų klasių pagamintais nykštukais papuoš mokyklos foje. Dėkojame mokytojomsEditai Ružinskienei ir Audronei Misiukonienei už šią gražią iniciatyvą.


2010-11-23

Lapkričio 10 – 16 d. mūsų mokykloje vyko akcija „Skirtingi, bet lygūs“. Ši akcija skirta Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Akcijai vadovavo Socialinės pedagoginės pagalbos komanda. Akcijos tikslas – ugdyti toleranciją, bendravimą ir bendradarbiavimą, draugystę, pagarbą, skatinti norą pažinti ir priimti „kitokius“ žmones. Akcijos metu vyko pamokos ir klasės valandėlės tolerancijos tema, mokiniai kūrė savo klasių Tolerancijos simbolius, rinko klasių „Šviesuliukus“ – tolerantiškiausius, draugiškiausius klasiokus. Lapkričio 16 d. mokyklos fojė vyko pagrindiniai akcijos renginiai: filmukų tolerancijos tema peržiūra, klasių „Šviesuliukų“ pristatymas ir apdovanojimas, klasių tolerancijos simbolių paroda.

Prie socialinės pedagogės kabineto išleistas stendas „Tolerancija – svarbiausia vertybė“, kuriame mokiniai gali susipažinti su pasaulio mąstytojų mintimis apie toleranciją, tolerantiško bendravimo taisyklėmis, pasitikrinti – ar tolerantiška jų klasė.


2010-11-08

Lapkričio 6 dieną 5c klasės mokiniai lankėsi KTU ir dalyvavo "Lapių medžioklės" varžybose, kur nugalėjo draugiškumas ir pagalba draugui.


2010-10-29

2010 09 15 – 10 22 dienomis mokykloje buvo vykdomas projektas „Mano teisės ir pareigos“. Projekte dalyvavo 1-8 klasių mokiniai. Spalio 22 d. įvyko baigiamasis projekto renginys teisinių žinių viktorina-konkursas 7-8 klasių mokiniams „Mano teisės ir pareigos“.

Sveikiname nugalėtojus – 8b klasės komandą „Moksliukai“. Ši  komanda buvo apdovanota diplomu „Už puikų pasirodymą teisinių žinių viktorinoje-konkurse“ ir gavo nominaciją „Už puikias teorines žinias“.  Diplomas „Už puikų teorinių žinių pritaikymą praktikoje“ įteiktas 7a klasės komandai „VTL“.

8a klasės komanda „Hipokritas“ apdovanota diplomu „Už puikų plakato pristatymą“. 7b klasės komandai „Temidė“ įteiktas diplomas „Už puikiai suvaidintą situaciją“.

Už pagalbą rengiant projektą dėkojama socialinei pedagogei Nijolei Zaicevai,  Žaliakalnio policijos nuovados specialistei Birutei Trapikienei,  istorijos mokytojai Daivai Sinkevičienei, klasių vadovams.

2010-10-22

Spalio mėnesį etnokultūros būrelio „Po tėviškės dangum“ mokiniai su vadove Audrone Misiukoniene lankėsi Kauno viešojoje bibliotekoje. Smagiai pabendravo su bibliotekos darbuotojomis; sužinojo, kur saugomos knygos; apžiūrėjo naujų knygučių parodą. 


2010-10-22

Spalio 20d. mokyklos komanda dalyvavo 3-4 klasių tarpmokyklinėse kvadrato varžybose ir laimėjo prieš Rokų vidurinės mokyklos komandą.

Sveikiname.

Dėkojame mokytojams A.RancevuiA.Misiukonienei ir E.Ružinskienei paruošusiems komandą varžyboms.


2010-10-20

Siekdama užtikrinti mokyklos mokinių saugumą ir sumažinti šalia mokyklos esančioje Kalniečių g. – Širvintų g. sankryžoje eismo įvykių skaičių, mokyklos bendruomenės atstovų grupė kreipėsi į įvairias institucijas, kad šioje sankryžoje būtų įrengti saugumo kalneliai. Šiandien galime pasidžiaugti, kad šios pastangos buvo sėkmingos ir dėkojame visiems, padėjusiems mūsų vaikams būti saugesniems.


2010-10-18

Spalio 13 dieną 5b klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto muziejaus edukacinėje programoje "Kas yra funikulierius?"


2010-10-12

Sveikiname 5 b klasės mokinę Godą Gavėnaitę, dalyvavusią ,,Mokykla Tau“ konkurse: ,,Kodėl svarbu mokėti anglų kalbą?“ ir laimėjusią ,,Mokykla Tau“ 100 Lt vertės kuponą.


2010-10-05

Žaliakalnio pagrindinėje mokykloje vyko paroda-projektas „Mokytojų pomėgiai 2010“, skirtas mokytojų dienai paminėti, kurio organizatorė technologijų mokytoja Jelena Comik.

2010-10-03

1-okai ir jų mokytojos E.Ružinskienė ir R.Dėdynienė dalyvavo Kauno zoologijos sodo organizuotame renginyje skirtame gyvūnų globos dienai paminėti. Zoologijos sodui padovanojome palinkėjimų knygą. Už pagalbą ruošiantis renginiui dėkojame Irudijai Jerešiūnas, Dianai Zakarauskienei ir Raimondui Kazlauskui. Už aktyvų dalyvavimą dėkojame mokinių tėveliams. 


2010-09-26

Rugsėjo 26 dieną mūsų mokyklos futbolo komanda “ASTRA” dalyvavo futbolo turnyre “Saller” taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 6 komandos. Vilniuje mūsų komanda sužaidė 5 penkerias varžybas: 2 laimėjo, 2 sužaidė lygiomis ir vienas pralaimėjo. Todėl prestižiniame turnyre užėmėme antrą vietą. Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Gvidas Kaziūnas (7b). Jis buvo apdovanotas “Saller”  firmos apranga. Komandai įteikta II vietos taurė,  o žaidėjams - medaliai

Komandos nariai:

Airidas Žitkevičius (7b), Hubertas Matulis (6a), Gvidas Kaziūnas(7b), Jonas Rastauskas (7b), Edgaras Dovidavičius (8b), Kontautas Kavaliauskas (6b), Lukas Grigas (6b), Eimantas Keršis (6b).

Papildoma informacija